OFERTA - SCHODY

Schody to element kompozycyjny oraz stały i jakże piękny mebel w domu, pełniący doniosłą rolę wiodącej funkcji użytkowej, schody tworzą niepowtarzalny wygląd każdego wnętrza

Nasza firma zajmuje się kompleksowo wykonywaniem schodów drewnianych w trzech systemach: montowane na konstrukcjach samonośnych drewnianych, na konstrukcjach samonośnych metalowych oraz obkładane drewnem schody betonowe. Udzielamy fachowych porad w tej dziedzinie, począwszy od zaplanowania rodzaju schodów aby spełniały normy konstrukcyjne oraz przede wszystkim aby były wygodne. Dobieramy odpowiedni gatunek drewna, rodzaj barierki.

Następnie bardzo istotne i wyróżniające naszą firmę wykonanie projektu oraz dynamicznej wizualizacji 3D, która przedstawia końcowy wygląd schodów oraz jak prezentują się w domu.

Na życzenie klienta schody barwimy na wybrane kolory by lepiej wpasowywały się w całą aranżację domu. Stosujemy lakiery poliuretanowe o powłoce matowej lub połysku, nakładane metodą natryskową co daje doskonały oraz dopracowany efekt końcowy.


więźba dachowa - Tatak Golcowa

SCHODY

ZAMÓW TERAZ!