kilka słów o nas...

Zajmujemy się przetwarzaniem drewna iglastego, liściastego pozyskiwanego z okolicznych Nadleśnictw, z którego wykonujemy bogatą ofertę asortymentową z  wysokiej klasy surowca.

Nasza Firma opiera się na trzech filarach :
Tartak – Stolarnia – Domy Drewniane

Tartak zajmuje się produkcją więźby dachowej w pełnym zakresie wymiarowym, tarcicy stolarskiej oraz budowlanej, drewna konstrukcyjnego różnego przekroju , drewna opałowego oraz świadczeniem usług  przecierania drewna.

Stolarnia zajmuje się wykonywaniem schodów drewnianych samonośnych oraz na beton lub konstrukcję stalową, drewnianych zdobień budynków, drewna klejonego  w trzech płaszczyznach,
desek profilowanych oraz drzwi drewnianych.

Domy Drewniane zajmują się budową  ekologicznych domów całorocznych z bali oraz  w technologii  szkieletowej , domków letniskowych, altan, wiat samochodowych oraz produkcją bali profilowanych i konstrukcji elementów domów.

Wieloletnie doświadczenie w branży drzewnej gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów, terminowość i fachową obsługę  klienta. W swoim dorobku mamy szereg kompleksowo zrealizowanych zleceń i projektów. Własne doświadczenia i obserwacje nabyte od 1986 roku pokazują wiele zalet drewnianego budulca – oprócz doznań estetycznych, tj. miły dotyk i  zapach – ma bardzo dobre właściwości konstrukcyjne oraz jest materiałem ekologicznym.

Na każdym kroku mamy kontakt z natura, jej pięknem, doskonałością. Mimo postępu i rozwoju wciąż nowych technologii, to co naturalne pozostaje naturalnym, a to co naturalne pozostaje pięknym.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane firmy oraz klientów indywidualnych.